STRETNUTIE. Porozprávajme sa nad šálkou voňavej kávy. Alebo čaju.

Napíšte mi

VIAC INFORMÁCIÍ

Prosím neváhajte a pošlite mi správu s akoukoľvek otázkou či komentárom.
Odpíšem Vám hneď ako to bude možné. Ďakujem.

Ak však uprednostňujete telefonický kontakt, volajte:

bullet Telefón: +421 949 050709

bullet Adresa: Sokolská 3246/11
811 04 Bratislava, Slovensko

bullet Pracovná doba: upravená podľa potreby

bullet Janka Tothová – YANKA STUDIO
IČO 1087012608
DIČ 1087012608
ŽR 110-234461

Vynikajúca americká dizajnérka Paula Scher vraví:

“Vážne. Tajomstvo odomknutia inšpirácie? Naučte sa hrať. Seriózne.”

Krásne vyjadrené. Iste, je to komplexný balík, skúsenosť, veľakrát ťažká práca – no najdôležitejšie pre mňa je mať potešenie zo všetkého, čo robím.

Nápady sú všade okolo nás. Stačí otvoriť oči, pozrieť sa na svet iným pohľadom, nechať sa inšpirovať tými najobyčajnejšími vecami a hľadať v nich čosi zvláštne, unikátne, objavovať nové miesta, pozorovať zmes tvarov a farieb, kontrasty chaosu a pokoja… toto je moja inšpirácia a tú sa snažím transformovať do svojich dizajnov.

Kto je YANKA Studio?

Som kreatívna grafička s vyše 20-ročnými profesionálnymi skúsenosťami, umeleckým cítením a pozitívnym myslením.
Sústreďujem sa na dizajn, ktorý je nielen pekný, ale hlavne šitý na mieru každému klientovi a pridáva hodnotu jeho podnikaniu. Pozorne klientom načúvam a snažím sa porozumieť ich potrebám a myšlienkam. Vžívam sa do ich situácie, aby som som vycítila, čo naozaj potrebujú, a na základe týchto vnemov hľadám vhodné riešenie. Často takto vzniknú mimoriadne nápady.
Interpretujem vízie klientov do vizuálnej formy a výsledkom je dizajn, s ktorým sú spokojní a ktorý ich reprezentuje dobre.

Popri práci často maľujem vitrážové sklo. Dobre sa pri tom premýšľa a relaxuje. Alebo vybehnem s bike do prírody, či len tak sa túlam so slúchatkami v ušiach a fotografujem.

Partneri

Pri tvorbe rozsiahlejších webových stránok a web aplikácií spolupracujeme s programátormi firmy SPX Consult, s ktorými máme dobré dlhoročné skúsenosti.

Aj inak som aktívna…
Radi by ste videli ukážky z vitrážového skla? Možno Vás zaujme. Časom pripravujem samostatnú sekciu na webstránke, zatiaľ moju tvorbu môžete vidieť v albume facebook stránky YANKA Studio.